דף הבית חדר מורים גלריית תמונות יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאן תוכלו למצא קישורים שימושיים
 
הורים יקרים,״ אבן דרך״ ביטוי נרדף לשם נרדף ליעד ביניים אליו יש להגיע, כמו בדוגמה של פרוייקט במהלכו ישנן מטרות משנה.בחרתי לפתוח בהסבר הביטוי ״אבן דרך״, כדי להמחיש את התהליך אותו אנו עוברים כבית הספר. הצבנו לעצמנו אבני דרך שאת חלקן כבר מימשנו ואחרות לפנינו, כאותם אבנים המסמלות לנו את הכיוון, הדרך למטרה.
קרא עוד...
קרא עוד...
מה ההבדל בין עץ ובין אילן? בט"ו בשבט שותלים או נוטעים עצים? האם יש לומר לִנְטֹעַ, לִטֹּעַ או לָטַעַת? מה פירוש הניב "אם בארזים נפלה שלהבת, מה יעשו אזובי קיר"? * תלמידי ישראל במשאל רחוב ובו התבקשו להשיב על שאלות הקשורות לט"ו בשבט ולעברית - משמעות של מילים, אוצר מילים, תקינות ושם המספר, פירושי ניבים ופתגמים, השלמת ניבים ואפילו הפיכת משפט לניב!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
השבוע יצוין בישראל שבוע החלל הישראלי, שנערך בחסות סוכנות החלל הישראלית סל"ה. אפשר לומר שלישראל מקום של כבוד בחלל: אסטרונאוט ישראלי כבר נשלח לחלל, חללית ישראלית ראשונה נמצאת בשלבי פיתוח, לצד פיתוח טכנולוגי ומחקרים רבים בתחום החלל שנעשו בארץ. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא פרטים על כל אלו . לחצו על התמונה
קרא עוד...
בתוכנה זו תוכלו לצפות בצילומי גלקסיות וכוכבים שצולמו על ידי טלסקופים ברחבי העולם. תוכלו להתקרב עד מרכז הגלקסיות השונות ולראות את מיליארדי הכוכבים מהן הן בנויות. תוכלו לראות את כוכבי הלכת המרכיבים את מערכת השמש שלנו ולקרוא על כל אלה (באנגלית)
קרא עוד...
כאן תוכלו למצא מאגרי מידע שונים שיוכלו לסייע לכם בשיעורי בית עבודות ועוד... פעילויות כיפיות, סרטים ועוד הרבה דברים מעניינים.
חגים ברשת- פעילויות בנושא חגים
בשיעורי קריאה להצלחה על מגלים וממציאים הכרנו את תומס אדיסון, מארי קירי והאחים רייט. בהפסקות הילדים משחקים במשחק מגנטים מקסים של המצאות וממציאים שנמצא על דלת הכניסה לבית הספר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: 0   צפיות: 1
מח"צ מרכז חוקרים צעירים   |  קריאה להצלחה   |  חונכות
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביטחון
כולם מוזמנים לשלוח כתבות לעיתון בית הספר לכתובת mhtziton@gmail.com פרטים בכניסה לבי"ס
קרא עוד...
קרא עוד...
דבר המנהלת
הכיתה שלי
מקצועות
הסביבה המתוקשבת שלי
פעילויות בית ספריות
שמיטה
התחנה המטאורולוגית
מידע להורים
מידע לתלמיד
ערוץ הילדים
מוגנות ברשת
אורח חיים בריא
גלריה
למידה בחירום
ארכיון התשע"ב
ארכיון התשע"ג
הבוגרים שלנו
ארכיון התשע"ד
חיפוש באתר