דף הבית חדר מורים גלריית תמונות יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאן תוכלו למצא קישורים שימושיים
 
ב- 27.2.2015 ייפתחו למשך שבועיים 30 השלבים הראשונים שבאתר CodeMonkey ויתאפשר לתלמידים להתאמן וללמוד פקודות בסיסיות בתכנות ולהתחיל לאסוף כוכבים.מ- 13.3 ועד ל- 27.3 ייפתחו כל השלבים באתר, כלומר 60 שלבים נוספים, וכל תלמיד יתקדם בשלבים לפי יכולותיו. ניתן לפתור כל שלב מספר פעמים עד קבלת הדירוג הגבוה ביותר - 3 כוכבים.למשחק יש ללחוץ על התמונה- להכניס שם משתמש וסיסמה של אופק.
קרא עוד...
כאן תוכלו למצא מאגרי מידע שונים שיוכלו לסייע לכם בשיעורי בית עבודות ועוד... פעילויות כיפיות, סרטים ועוד הרבה דברים מעניינים.
20:06 (14/03/10)
קרא עוד...
קרא עוד...
חגים ברשת- פעילויות בנושא חגים
בשיעורי קריאה להצלחה אנו עושים הכרות עם הסופרת והמשוררת המוערכת לאה גולדברג. כתות א' הכינו ספר כיתתי בעקבות הסיפור על המפוזר מכפר אז"ר. כתות ב' הכינו להטוט של חיה בתוך כלוב על עיפרון בעקבות שירי החיות של לאה גולדברג. כתה ה' צבעו דרקון גדול בעקבות האגדה המקסימה "בארץ סין". סיפרנו גם על ההסטוריה של גן החיות בתל אביב. שירי החיות הם בעצם מעין פרסומת לגן החיות שהקים הרב שורנשטיין בתל אביב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1
מח"צ מרכז חוקרים צעירים   |  קריאה להצלחה   |  חונכות
קרא עוד...
אנו רוצים לשלוח תחזית שבועית...להמשך הכתבה לחץ כאן
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביטחון
לחץ כאן כדי להתחיל
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
ידעתי פרק חדש!פרק 5
קרא עוד...
לקוח מתוך "אפשריבריא"
קרא עוד...
לאתר אופק לחצו על התמונה.
פחית אחת (330 מ"ל) של נקטר פירות מכילה כ-8 כפיות סוכר בממוצע. ----- בשורה התחתונה: שותים נקטר פירות על בסיס קבוע? כנראה שצריכת הסוכר שלכם מופרזת, ועלולה לסכן את הבריאות. כדאי לעבור למים. ואם רוצים, אפשר גם להוסיף נענע או פרוסות פרי הדר. צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת סוג 2, עששת, השמנה, מחלות לב ולחץ דם גבוה.
בכל פעם שאתם מכינים מיץ מתרכיז לכם או לילדים שלכם, קחו בחשבון שבכוס אחת (על פי הנחיות יצרן) יש כ-5 כפיות סוכר. בשורה התחתונה: כדאי לעבור למים. ואם רוצים, אפשר גם להוסיף נענע או פרוסות פרי הדר ללא סוכר. ------------ צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת, השמנה, מחלות לב ולחץ דם גבוה, וגם למחלת העששת.
5 כפיות סוכר- זו הכמות שמסתתרת בשקית שוקו ממוצעת (225 מ"ל). מכירים כאלו ששמים 5 כפיות סוכר בכוס הקפה או התה שלהם? אז למה לתת 5 כפיות לילדים? בשורה התחתונה: אפשר להכין שוקו ביתי המבוסס על אבקת קקאו ולשלוט בכמויות הסוכר והרכיבים הנוספים בעצמנו. ----------------- צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת, השמנה, עששת, מחלות לב ולחץ דם גבוה.
תגובות: 0   צפיות: 7
אין מחקר אחד בנושא צחוק שלא הצליח להראות, פעם אחר פעם, כי צחוק בריא לבריאות. יתרונות הצחוק הם רבים ושונים, החל בחיזוק המערכת החיסונית דרך הפחתת דחפי אכילה פתאומיים וכלה בהעלאת סף הכאב. היום כבר משתמשים בצחוק כאמצעי ריפוי של ממש, בעזרת ליצנים רפואיים ותרפיית הומור, אשר בין היתר מסייעים לחולים להחלים מהר יותר.
קרא עוד...
חשוב מאד:הכנסו לסרט וצפו על חשיבות אורח חיים פעיל ובריא.והגיבו על מחשובותיכם על המסר.
קרא עוד...
כפי שהסברתי לפני שבועיים את חשיבות פעילות גופנית מהיבטים הבאים:1.גופני 2.בריאותי 3.חברתי .אבקש מכל אחד מכם\ן להכנס לאתר ולצפות בסרט המסביר זאת. הגיבו במשפט מה אתם חושבים על המסר ב"הוסף תגובה".
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תלמידים יקרים! תרגיל חירום מקוון מתקיים בין השעות 16:00-19:00. בין שעות אלו עליכם להכנס למרחב הכיתתי ולבצע את משימת החירום שהמחנך שם במרחב הכיתתי.לאחר סיום המשימה שלחו דיווח למורה על ביצוע המשימה.
התלמידים נחשפו להרבה פעילויות לשעות הפנאי ועיינו בספרי פנאי
קרא עוד...
דבר המנהלת
הכיתה שלי
מקצועות
הסביבה המתוקשבת שלי
פעילויות בית ספריות
שמיטה
התחנה המטאורולוגית
מידע להורים
מידע לתלמיד
ערוץ הילדים
מוגנות ברשת
אורח חיים בריא
גלריה
למידה בחירום
ארכיון התשע"ב
ארכיון התשע"ג
הבוגרים שלנו
ארכיון התשע"ד
חיפוש באתר