דף הבית חדר מורים גלריית תמונות יצירת קשר
 
 
כאן תוכלו למצא קישורים שימושיים
 
 
 
 
 
 
 
 
קרא עוד...
אמנם פורים כבר מאחורינו והתחפושות כבר ב"בויידם", אבל האביב בפתח, ובעלי החיים שהיו בתרדמת החורף מתעוררים. אתם מוזמנים לצפות במצגת מדהימה על בעלי חיים המסווים את עצמם בטבע. אכן " מה רבו מעשיך ה'"
בשיעורים האחרונים הכרנו את חיים נחמן ביאליק המשורר הלאומי.בשיעור על האגדות שהוא כתב, סיפרתי את אגדת "כסא שלמה המלך". מאחר והיו שם הרבה אריות לימדתי את הילדים איך לצייר אריה בכמה שלבים פשוטים. מבחר האריות שהסכימו להישאר בספרייה (הרבה רצו לקחת הביתה) תלויים על הקיר בבית הספר. בשיעור אחר עשיתי להם הכרות עם שירי ביאליק וציירנו פרפרים מכפות ידיים בעקבות השיר "הפרח לפרפר". מי שנרתע מיצירה "כבדה" של פרפר, רק צייר את כף ידו וגזר והכנתי מזה את הפרח הגדול. הפרפרים תלויים בספירלות מהתקרה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קריאה להצלחה   |  חונכות   |  משמרות זה"ב
ביטחון
חג כשר ושמח
ננקה ונבריק כל פינה, כל מקום נגרש החמץ, למצות נפנה מקום. לא נשכח גם לגרש את החמץ שבפנים את הכעס, העצלנות, את הדברים הלא טובים. נפנה מקום למצוות מידות טובות והרבה חסדים. חג כשר ושמח
17:24 (17/03/10) חגית כהן
תגובות: -1   צפיות: -1
לקוח מתוך "אפשריבריא"
קרא עוד...
לאתר אופק לחצו על התמונה.
פחית אחת (330 מ"ל) של נקטר פירות מכילה כ-8 כפיות סוכר בממוצע. ----- בשורה התחתונה: שותים נקטר פירות על בסיס קבוע? כנראה שצריכת הסוכר שלכם מופרזת, ועלולה לסכן את הבריאות. כדאי לעבור למים. ואם רוצים, אפשר גם להוסיף נענע או פרוסות פרי הדר. צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת סוג 2, עששת, השמנה, מחלות לב ולחץ דם גבוה.
בכל פעם שאתם מכינים מיץ מתרכיז לכם או לילדים שלכם, קחו בחשבון שבכוס אחת (על פי הנחיות יצרן) יש כ-5 כפיות סוכר. בשורה התחתונה: כדאי לעבור למים. ואם רוצים, אפשר גם להוסיף נענע או פרוסות פרי הדר ללא סוכר. ------------ צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת, השמנה, מחלות לב ולחץ דם גבוה, וגם למחלת העששת.
5 כפיות סוכר- זו הכמות שמסתתרת בשקית שוקו ממוצעת (225 מ"ל). מכירים כאלו ששמים 5 כפיות סוכר בכוס הקפה או התה שלהם? אז למה לתת 5 כפיות לילדים? בשורה התחתונה: אפשר להכין שוקו ביתי המבוסס על אבקת קקאו ולשלוט בכמויות הסוכר והרכיבים הנוספים בעצמנו. ----------------- צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת, השמנה, עששת, מחלות לב ולחץ דם גבוה.
תגובות: -1   צפיות: -1
אין מחקר אחד בנושא צחוק שלא הצליח להראות, פעם אחר פעם, כי צחוק בריא לבריאות. יתרונות הצחוק הם רבים ושונים, החל בחיזוק המערכת החיסונית דרך הפחתת דחפי אכילה פתאומיים וכלה בהעלאת סף הכאב. היום כבר משתמשים בצחוק כאמצעי ריפוי של ממש, בעזרת ליצנים רפואיים ותרפיית הומור, אשר בין היתר מסייעים לחולים להחלים מהר יותר.
קרא עוד...
דבר המנהלת
פינת רב בית הספר
הכיתה שלי
מקצועות
הסביבה המתוקשבת שלי
פעילויות בית ספריות
מידע להורים
מידע לתלמיד
אורח חיים בריא
תוצרי תלמידים
גלריה
מועצת תלמידים
כינור דוד- פרוייקט נגינה
למידה בחירום
ארכיון התשע"ב
ארכיון התשע"ג
חיפוש באתר