דף הבית חדר מורים גלריית תמונות יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאן תוכלו למצא קישורים שימושיים
באתר תוכלו למצוא מידע על קבוצות המזון וגם טיפים שונים ומועילים
קרא עוד...
18:53 (22/04/15) חגית כהן
זה השנה השלישית אנו מקיימים את מרוץ סיון לזכרה של סיון דבירי בן בשט ז"לישר כוח לכל המשתתפים בכל הקטוגוריות .ישר כוח לכל ההורים שבאו להיות איתנו בארוע מיוחד זה , בעידוד התלמידים והתלמידות וגם לקחו חלק פעיל במרוץ.נתראה בשנה הבאה ורק בשמחות.המנהלת וצוות המורים
קרא עוד...
לקוח מתוך "אפשריבריא"
קרא עוד...
לאתר אופק לחצו על התמונה.
פחית אחת (330 מ"ל) של נקטר פירות מכילה כ-8 כפיות סוכר בממוצע. ----- בשורה התחתונה: שותים נקטר פירות על בסיס קבוע? כנראה שצריכת הסוכר שלכם מופרזת, ועלולה לסכן את הבריאות. כדאי לעבור למים. ואם רוצים, אפשר גם להוסיף נענע או פרוסות פרי הדר. צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת סוג 2, עששת, השמנה, מחלות לב ולחץ דם גבוה.
בכל פעם שאתם מכינים מיץ מתרכיז לכם או לילדים שלכם, קחו בחשבון שבכוס אחת (על פי הנחיות יצרן) יש כ-5 כפיות סוכר. בשורה התחתונה: כדאי לעבור למים. ואם רוצים, אפשר גם להוסיף נענע או פרוסות פרי הדר ללא סוכר. ------------ צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת, השמנה, מחלות לב ולחץ דם גבוה, וגם למחלת העששת.
5 כפיות סוכר- זו הכמות שמסתתרת בשקית שוקו ממוצעת (225 מ"ל). מכירים כאלו ששמים 5 כפיות סוכר בכוס הקפה או התה שלהם? אז למה לתת 5 כפיות לילדים? בשורה התחתונה: אפשר להכין שוקו ביתי המבוסס על אבקת קקאו ולשלוט בכמויות הסוכר והרכיבים הנוספים בעצמנו. ----------------- צריכת כמויות גדולות של סוכר עלולה להגביר את הסיכון לסוכרת, השמנה, עששת, מחלות לב ולחץ דם גבוה.
תגובות: -1   צפיות: -1
אין מחקר אחד בנושא צחוק שלא הצליח להראות, פעם אחר פעם, כי צחוק בריא לבריאות. יתרונות הצחוק הם רבים ושונים, החל בחיזוק המערכת החיסונית דרך הפחתת דחפי אכילה פתאומיים וכלה בהעלאת סף הכאב. היום כבר משתמשים בצחוק כאמצעי ריפוי של ממש, בעזרת ליצנים רפואיים ותרפיית הומור, אשר בין היתר מסייעים לחולים להחלים מהר יותר.
קרא עוד...
חשוב מאד:הכנסו לסרט וצפו על חשיבות אורח חיים פעיל ובריא.והגיבו על מחשובותיכם על המסר.
קרא עוד...
כפי שהסברתי לפני שבועיים את חשיבות פעילות גופנית מהיבטים הבאים:1.גופני 2.בריאותי 3.חברתי .אבקש מכל אחד מכם\ן להכנס לאתר ולצפות בסרט המסביר זאת. הגיבו במשפט מה אתם חושבים על המסר ב"הוסף תגובה".
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
דבר המנהלת
פעילויות בית ספריות
הכיתה שלי
גלריה
מקצועות
הסביבה המתוקשבת שלי
מידע להורים
מידע לתלמיד
מוגנות ברשת
אורח חיים בריא
למידה בחירום
הבוגרים שלנו
ארכיון
המתן. בטעינה...