דף הבית חדר מורים גלריית תמונות יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאן תוכלו למצא קישורים שימושיים
ביטחון
קרא עוד...
כאן תוכלו לצפות בשיבוץ המחנכים בכיתות
קרא עוד...
תפקידם של הורים מאז ומעולם הוא לגדל ולחנך את ילדם הורים עושים זאת על ידי גילוי הסוד.הסוד אותו מגלים ההורים לילדם הוא בן שלושה חלקים:
קרא עוד...
כאן תוכלו למצא את לוח החופשות
קרא עוד...
כאן תוכלו למצא את התאריכים לפעילויות מיוחדות שיש בבית הספר
קרא עוד...
תקופת החזרה לבית הספר היא תקופה של אי-שקט והתרגשות בקרב הילדים וגם בקרב ההורים.המעבר והשינוי מסיטואציה של חופש וגבולות רופפים למסגרת ברורה ולפעמים מלחיצה עלולים לגרום לחששות. להורים יש תפקיד חשוב ומשמעותי כמנחים מאמנים מעודדים ונוסכים בטחון. להמשך קריאה לחצו על התמונה!
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה יתקיים השנה בתאריכים 8-13.2.2015. בשבוע זה נעצור ונקדיש זמן חינוכי לשיח אודות שימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל.
קרא עוד...
קרא עוד...
לכבוד שבוע האינטרנט הבטוח הוציאו רבני בתי ספר מכתב העוסק בחשיבות בקרת גלישה. במכתב המלצות חשובות ולינקים לאתרים העוסקים בנושא.
קרא עוד...
רשת האינטרנט היא מקור הנאה גדולה לילדים. ישנם ברשת מספר עצום של אתרים איכותיים ומעניינים, חדרי דיונים בנושאים מסקרנים, מאמרים, תמונות, משחקים ועוד פעילויות רבות ומהנות. הבעיה בפעילות באינטרנט, כמו בהרבה תחומים אחרים, היא שלא תמיד ניתן לדעת מתי עוברים הילדים לפעילות שעלולה לגרום להם נזק.כמו בכל תחום אחר בו אתם מלווים את ילדכם, ומלמדים אותם להבחין בין פעילות חיובית לבין פעילויות שלילית, כך גם באינטרנט צריך ללוות ולהדריך.למדריך לחצו על התמונה!
קרא עוד...
המרכז לאינטרנט בטוח הינו יוזמה של איגוד האינטרנט הישראלי הפועל למעלה מעשור לשמירה על האינטרנט והמשתמשים בו. המרכז מכיל מידע רב שהצטבר לאורך השנים בנושא שימוש בטוח באינטרנט. בשנה האחרונה הפעלנו קו פתוח לפניות הציבור בנושא אינטרנט בטוח מתוך ההכרה בצורך של הפונים למענה אנושי בסוגיות אישיות ברשת. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ובעיה
קרא עוד...
כמדי שנה, אנו עוסקים במסגרת שיעורי כישורי חיים בנושא גלישה בטוחה ברשת.
קרא עוד...
קרא עוד...
הקלטת הרצאה ראשונה - סיכונים והזדמנויות ברשת- כדאי להקשיב!
קרא עוד...
הזמנה - הורים מקוונים לרשת בטוחה משרד החינוך מוביל יוזמה חדשנית ומביא אליכם הביתה את טובי המרצים בנושא הגלישה הבטוחה ברשת!
קרא עוד...
יזם חדש שמטרתו למגר את תופעת האלימות ברשת האינטרנט, באמצעות תוסף לדפדפן המאפשר לגולש לדווח באופן מידי ופשוט על תוכן לא ראוי (אלים, גזעני וכד') בו הוא נתקל. לפרטים לחצו על התמונה!
קרא עוד...
כאשר הפלאפון תופס מקום נכבד כל כך, גם על חשבון עבודה, משפחה וחברים... לפעמים צריך להתנתק ממנו, כדי להצליח להתחבר מחדש לעולם.
קרא עוד...
איגרת להורים ממנהלת בית הספר תמר סלע
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
התפקיד ההורי במרחב האינטרנט אינו שונה מהתפקיד ההורי בכל מרחב חיים אחר: עלינו לעזור לילדינו להתחבר לטוב ולצייד אותם בכלים להתמודדות עם מצבי החיים השונים.
הכנסו כדי לקרא כתבה חשובה בנושא זה
אודות האתר: מעוניינים בזמן איכות עם הקטנים? רוצים להדפיס דפי העשרה ומשחקים מקוריים וליצור עם הילדים? צריכים לקנות מתנה מקורית לתינוק או לילד מתבגר? לא יודעים איזה ספר ילדים לבחור בנושא מסוים? נבחרתם לערוך פעילות ייחודית בגן או בכיתה ואתם אובדי עצות? בא לכם להתעדכן מה עושים ברחבי הארץ? הכירו את פורטל הילדים "את זה". יש לנו שפע של רעיונות , עצות וטיפים ליצירה, להפעלה, לבילוי עם הילדים בבית ובחוץ, ואתם צריכים את זה!
לוח הסעות התשע"ד
לפניכם אתרים המומלצים עבור ילדים העולים לכיתה א'. הכניסה אליהם באחריות ההורים.
דבר המנהלת
פעילויות בית ספריות
הכיתה שלי
גלריה
מקצועות
הסביבה המתוקשבת שלי
מידע להורים
ביטחון  
מידע לתלמיד
מוגנות ברשת
אורח חיים בריא
למידה בחירום
הבוגרים שלנו
ארכיון
המתן. בטעינה...